O nás

Jsme skupina nadšenců, které se rádi baví s přítomností kvalitního alkoholu. Naším cílem se není tzv. “co nejlevnější cestou vylejt.”

Baví náš historie alkoholu, chutě, aroma, barva a ochutnávky netradičních značek. Velkou část si sponzorujeme sami, menší část máme od známých a prodejců alkoholů. Poslední bod se nám musí podařit zvětšit, kvalitní pití je v některých případech až nekřesťansky drahé.

Pokud patříte mezi majitele e-shopů, producenty nebo překupníky a máte zájem o spolupráci, objevit se na tomto webu, stačí se nám ozvat na emailový kontakt. Veškerý alkohol poctivě ochutnáme, nafotíme a zrecenzujeme na našem webu.

Cesta našeho magazínu začala 09.09.2022, kdy se zaregistrovala stránka a začal tvořit první obsah.

Budeme rádi, když naší cestu a zkušenosti budete sledovat s námi. Pro naše čtenáře plánujeme pořádat soutěže o zajímavé flašky a příslušenství. Sledujte nás na sociálních sítích a nic vám neuteče.


Obsah

Je přísně zakázáno kopírovat obsah webu MojeAlko.cz bez našeho vědomí. Týká se to textů i vlastních fotografií. Sdílet obsah je vítáno.

V případě zájmu o využijí textů nebo našich inforgrafik na vašem webu či jiném projektu, obraťte se na náš email email info@mojealko.cz. Každou žádost individuálně zvážíme.


Zdroje

Mezi oblíbené zdroje zahraniční zdroje patří whiskybase.com a rumratings.com. Pro fotografie využíváme vlastní zdroje nebo fotobanky – Pexels, Pixabay a prémiovou verzi Canva.

Další zdroje jsou vždy uvedeny na konci příspěvku pro kontrolu obsahu a kdyby měl někdo zájem o více informací.

MojeAlko.cz
Logo